• فارسی
  • English

ساخت قالب های سیلیکونی

بحث تولید انبوه به وسیله ی قالب های تزریق و یا تولید با پرینتر های سه بعدی و مقایسه ی آنها همیشه در تولید دیجیتال مطرح بوده است. اما راهی که فاصله ی بین این دو مسیر را پر میکند، قالب سیلیکونی است. با سخت قالب سیلیکونی از نمونه ی پرینت شده این امکان را خواهید داشت تا تعداد بیشتری از محصولتان را به نسبت پرینتر سه بعدی در اختیار داشته باشید.

قابب های سیلیکونی این امکان را به شما میدهد تا هر قطعه ای را با هر میزان پیچیدگی حتی در منزل نیز تولید نمایید. داخل این قالب ها را می توان با هر ماده ای همچون رزین، پارافین، شکلات و … پر کرد و به راحتی کسب و کاری خانگی ایجاد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


فعالیت مجموعه ی 3DMARKET در حوزه ی تولید دیجیتال از سال 91 آغاز شد. سپس با گسترش روز افزون تکنولوژی های ساخت افزایشی و کمک شایان این تکنولوژی به تولید دیجیتال، ارائه ی همه جانبه ی خدمات در این حوزه از تولید و واردات گرفته تا انواع خدمات ساخت افزایشی، سر لوحه ی این مجموعه قرار گرفت. ایجاد هیئت موسس انجمن صنفی ساخت افزایشی در جهت توسعه ی این صنعت در کشور و همچنین هم افزایی همکاران این حوزه نیز جزو افتخارات مجموعه ی 3DMARKET می باشد.

نمونه کار ها


ساخت شابلون های صنعتی
ساخت قالب های سیلیکونی
ساخت انواع دکوراسین داخلی
طراحی و ساخت انواع برد های الکترونیکی
تولید پاکش
تولید شیلد محافظ صورت

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت 3d-market می باشد

تماس با ما