• فارسی
  • English

تولید پاکش

با پیدایش ویروس کرونا آداب اجتماعی نیز دستخوش تغییر شد. احوال پرسی ها، دست دادن ها و حتی نحوه ی استفاده از تجهیزات عمومی تغییر کرد. در این بین مشکلات جدیدی برای انسان ها بوجود آمد که نیازمند راهکار ها و در نتیجه محصولات جدید می باشد.

پاکش محصولی بسیار ساده اما کاربردی است است که به شما این امکان را می دهد که بدون نیاز به تماس دست درب های دارای چفت خلاص مثل درب های ورودی اصلی ساختمان ها، درب های آسانسور، درب های بی شمار ادارات و همچنین درب های سرویس های بهداشتی عمومی را با پا به سمت خود بکشید.

مانیتورینگ

این محصول نیاز شما را به زمین گذاشتی وسایلی که در دست دارید تا درب را باز کنید نیز از بین می برد و دیگر نیازی به استفاده از دستمال کاغذی، دستکش های یک بار مصرف برای باز کردن درب های عمومی ندارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


فعالیت مجموعه ی 3DMARKET در حوزه ی تولید دیجیتال از سال 91 آغاز شد. سپس با گسترش روز افزون تکنولوژی های ساخت افزایشی و کمک شایان این تکنولوژی به تولید دیجیتال، ارائه ی همه جانبه ی خدمات در این حوزه از تولید و واردات گرفته تا انواع خدمات ساخت افزایشی، سر لوحه ی این مجموعه قرار گرفت. ایجاد هیئت موسس انجمن صنفی ساخت افزایشی در جهت توسعه ی این صنعت در کشور و همچنین هم افزایی همکاران این حوزه نیز جزو افتخارات مجموعه ی 3DMARKET می باشد.

نمونه کار ها


ساخت شابلون های صنعتی
ساخت قالب های سیلیکونی
ساخت انواع دکوراسین داخلی
طراحی و ساخت انواع برد های الکترونیکی
تولید پاکش
تولید شیلد محافظ صورت

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت 3d-market می باشد

تماس با ما