• فارسی
  • English

تولید شیلد محافظ صورت

پیدایش ناگهانی ویروس کرونا اکثر دولت ها را به علت عدم آمادگی مقابله با این بحران با مشکل روبرو کرد. در این راستا کمبود محافظ صورت به خصوص در مراکز درمانی به شدت احساس میشد. پرینتر های سه بعدی به سهولت وارد عمل شدند و با پرینت استراکچر های متنوع امکان استفاده از شیلد محافظ صورت را فراهم کردند. اما متاسفانه شیوع سریع کووید 19 نیاز سریع به تعداد زیادی شیلد محافظ صورت ایجاد کرد و این موضوع مجموعه ی 3d Market را بر آن داشت تا اقدام به تولید انبوه شیلد محافظ صورت با بهترین طراحی کند.

این مسیر تنها در طول 10 روز منجر به ساخت قالب تزریق استراکچری کاربردی گردید که توان تولید روزانه 10.000 عدد شیلد محافظ صورت با کیفیتی مطابق با استاندارد های روز دنیا را داشت.

کیفیت استراکچر و همچنین طراحی بی نقص این محصول منجر به اخذ لایسنس تولید از کمپانی سولفارم کانادا شد. در این محصول به هیچ عنوان از متریال پی وی سی استفاده نشده است و متریال مرغوب شما را تا 96 درصد از ابتلا به ویروس کرونا محافظت می نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما


فعالیت مجموعه ی 3DMARKET در حوزه ی تولید دیجیتال از سال 91 آغاز شد. سپس با گسترش روز افزون تکنولوژی های ساخت افزایشی و کمک شایان این تکنولوژی به تولید دیجیتال، ارائه ی همه جانبه ی خدمات در این حوزه از تولید و واردات گرفته تا انواع خدمات ساخت افزایشی، سر لوحه ی این مجموعه قرار گرفت. ایجاد هیئت موسس انجمن صنفی ساخت افزایشی در جهت توسعه ی این صنعت در کشور و همچنین هم افزایی همکاران این حوزه نیز جزو افتخارات مجموعه ی 3DMARKET می باشد.

نمونه کار ها


ساخت شابلون های صنعتی
ساخت قالب های سیلیکونی
ساخت انواع دکوراسین داخلی
طراحی و ساخت انواع برد های الکترونیکی
تولید پاکش
تولید شیلد محافظ صورت

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت 3d-market می باشد

تماس با ما